ГоловнаНовиниСтаттіВідгукиДрузіКонтактна інформація
 

Свято «Фруктів» або «Овочів». «Кращий малюнок». Конкурс «Зібрати врожай»

Це свято дуже доречно влітку або восени, коли є багато фруктів та овочів, якими можна прикрасити свято та зробити його смачним. Фрукти, ягоди або овочі, які будуть присутні на святі, звісно ж, треба намалювати на картинках. Бажано цікаво їх обізвати: пані вишенька, пан кавун, солодка малинка, смачна полуничка, кругленьке яблучко, цибулинка-сльозинка, капустинка-модниця, тендітна морквинка, товстячок-бурячок, помідор-червоний бочок, цариця картопля та інше.
 
В конкурсі «Кращий малюнок» дітки намалюють фрукти, якими вони є.
 
Кожна дитина повинна розповісти якомога більше про свій фрукт або овоч: про форму, що нагадує, колір, коли виростає, які вони смачні та корисні. Також діткам треба знати, які фрукти та овочі схожі і чому. Наприклад, як схожі яблука та груші, кавун та гарбуз, полуничка, суничка та малинка, морквинка та бурячок. Чому картоплю називають царицею і як багато страв можна з неї приготувати. Чому від цибулі з,являються сльози. Чому у капусти та цибулі так багато одежинки. Як можна вживати фрукти і при приготуванні яких страв вони використовуються. Наприклад, з картоплі, моркви, буряка та капусти можна зварити смачний борщ. Фрукти використовують для приготування пирогів, пиріжків та тортів. З фруктів та овочів виходять дуже смачні соки. Дітки повинні розповісти які соки з яких фруктів. Бажано, щоб діти згадали це самі. Обов'язково треба, щоб діти згадали, що при вживанні смачних фруктів необхідно їх добре вимити.
 
Влаштувати конкурс «Зібрати врожай», в якому всі «фрукти» або «овочі» збираються до купи згідно сезону їх збору. Наприклад, першими з,являються полуничка та суничка, влітку вже є морква, картопля, зелена цибулька, огірки та помідори, восени -  кавуни, гарбузи, яблука, груші, виноград.
 
Нарешті, конкурси «Не смачно!» та «Дуже смачно!», в якому дітки розповідають про фрукти та овочі, які вони люблять і які не дуже хочуть їсти. За підсумками цього конкурсу вибирається найсмачніша королева фруктів або овочів, які люблять всі дітки.
автор Ірина Олефіренко


Щоб залишати коментарі вам потрібно бути зареєстованим на сайті!

Про Перше Причастя
Вітання на хрестини
Святе Причастя
ПОДАРУНОК СВОЇМИ РУКАМИ
Як подарувати дитині справжнє свято?
Дитячі ігри на день народження
Свято пройшло, а хочеться повернути ті радісні моменти ще раз і ще раз!
Вишукані торти на день народження
Бал-маскарад